Klauskite
Vardas, Pavardė
El. paštas
Tel.
Klausimas
Trucks, vans, cars and more
(+370) 630 01315
Linava„Linava“ asociacijos narė
Turite klausimų?
Klausti
Kontaktai

UAB „TRANSADRIA“

Gargždupio g. 3A,

LT-96176

Kvietiniai, Klaipėdos rajonas, Lietuva

Tel.: (+370) 630 01315

Apie mus

UAB „Transadria“ įkurta 2009-taisiais, yra privataus kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla – įvairių krovinių pervežimas. Nuo įkūrimo pradžios pamažu augdami kaip bendrovė, tobulėdami kaip individualūs asmenys, komandos nariai šiandien gali pasiūlyti skirtingų automobilių bei specialiosios technikos pervežimus turimais autovežiais, krovinių transportavimą, tentinėmis priekabomis, pavojingų (skystų) krovinių pervežimą nuosavomis konteinerinėmis cisternomis. Taip pat, UAB „Transadria“ jau teikia ir pagalbos kelyje paslaugas – eismo įvykio atveju, sprogus padangai ar ištikus kitai panašau pobūdžio nelaimei.

Įmonė yra „LINAVA“ (Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos) narė.

Visa UAB „Transadria“ turima ir naudojama technika atitinka aukščiausius reikalavimus, yra kruopščiai prižiūrima bei nuolat atnaujinama nuosavoje serviso bazėje. Tai leidžia užtikrinti, kad bet koks patikėtas krovinys, pervežimo metu, yra visiškai saugus. Įmonės darbuotojų komandą sudaro tik profesionalūs, kvalifikuoti specialistai, gebantys adekvačiai reaguoti susidūrę su stresinėmis situacijomis. Net tokie darbai, kaip krovinio pritvirtinimas yra svarbi sėkmingos transportacijos dalis, todėl ypač vertiname savo darbuotojų įvairiapusiškumą.

Dėmesys detalėms – tai vertybė, kuri skatina žiūrėti į priekį ir nepriimti sėkmės kaip savaime suprantamo dalyko, stengtis išlaikyti aukštą paslaugų bei aptarnavimo kokybę ir ją sėkmingai puoselėti. Siekdami nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą, jau peržengėme Lietuvos sieną – didžiuojamės galėdami pristatyti krovinius ir teikti kitas paslaugas visoje Europoje.

Kodėl verta rinktis UAB „Transadria“?

  • Šiuo metu, įmonės autoparką sudaro daugiau kaip 14 naujesnių nei 5 metai vilkikų.
  • Konteinerių skyrius šiandien jau turi nuosavų konteinerinių aikštelių bei tank konteinerių.
  • Konteinerių pervežimų skyrius užsiima visų tipų jūrinių konteinerių pervežimu.
  • Įmonė turi nuosavų konteinerinių cisternų parką, kurių pagalba galima pervežti skystus maisto produktus, bei neutralius skystus cheminius produktus.
  • Įmonė turi savo serviso bazę, kurioje atliekami visi techniniai bei remonto darbai, teikiamos plovimo paslaugos
  • Klaipėdos rajone galime pasiūlyti, 24 valandas per parą, budintį evakuatorių.

UAB „Transadria“ tikslas - teikti klientams įvairiapusiškas, aukštos kokybės pervežimų paslaugas. Ieškodami patikimų partnerių pervežimo srityje, nepriklausomai nuo to, ar esate individualus asmuo, ar vadovaujate įmonei, susisiekite su mūsų specialistais ir pamirškite rūpesčius dėl bet kokio krovinio.