Klauskite
Vardas, Pavardė
El. paštas
Tel.
Klausimas
Trucks, vans, cars and more
(+370) 630 01315
Linava„Linava“ asociacijos narė
Turite klausimų?
Klausti
Kontaktai

UAB „TRANSADRIA“

Gargždupio g. 3A,

LT-96176

Kvietiniai, Klaipėdos rajonas, Lietuva

Tel.: (+370) 630 01315

Autovežio paslaugos


Ieškantiems saugaus būdo transportuoti naujus ar naudotus lengvuosius automobilius, bene geriausias sprendimas rinktis autovežio paslaugas. Autovežis yra universalus vilkikas su specialia priekaba (ar puspriekabe), skirta gabenti įvairius automobilius bei specialiąją techniką. Šis būdas pervežti transporto priemones laikomas vienu saugiausiu, taip pat vertinamas dėl optimalių išlaidų, kalbant tiek apie paslaugos, tiek apie eksploatacijos kainą.

Autovežio pagalba, vieno pervežimo metu galima transportuoti net iki keliolikos automobilių, mat vilkikai gali turėti vieną ar dvi platformas. Priekabos būna atviros, dengtos, su tentu – nuo to priklauso ir paslaugos kaina. Tiesa, visiškai uždengtame autovežyje gabenami tik ypač brangūs automobiliai. Pigesni pervežimo būdai – naudojant plastikinius skydus, kurie atskiria automobilius; naujus automobilius uždengiant apsaugine plėvele. UAB "Transadria" siūlo pervežimo paslaugas, atviromis priekabomis bei puspriekabėmis. Nors vilkikus vairuoja tik patyrę ir įvairioms situacijoms parengti vairuotojai, visi autovežiai priklausantys UAB „Transadria“ yra apdrausti, tad bet kokiu nelaimės atveju už sugadintą turtą yra atlyginama.

Renkantis autovežio paslaugas, svarbu įsitikinti, kad pervežėjo naudojama technika yra kokybiška, o specialistai - kvalifikuoti. Pravartu žinoti, kad Europoje pagaminti autovežiai yra patikimesnis pasirinkimas, nei rusiški vilkikai. Pastarieji dažnai stokoja išbaigtumo – yra per siauri didesnių automobilių pervežimui, jų automobilio užvažiavimo kampas per daug aukštas, tad dažnai pasitaiko vežamų transporto priemonių apgadinimų. Įmonė naudoja Kässbohrer gamintojo autovežius, šiuo metu galime pasiūlyti 6, kurios taip pat ir nuomojame.

Patikėdami savo turtą pervežimo įmonei, įsitikinkite, kad transportą valdantis darbuotojas bus kompetentingas. Būtina užtikrinti, kad pervežimo metu transporto priemonės būtų tinkamai pritvirtintos, o tai padaryti gali tik gerai savo darbą išmanantis specialistas. Be to, vilkiko vairuotojui tenka ne tik transporto valdymo atsakomybė – jis kartu atlieka dispečerio bei įkrovimo pagalbininko pareigas.

UAB „Transadria“ siūlo autovežio paslaugas visoje Lietuvoje bei Europos šalyse. Įmonė turi keturias transporto priemones, skirtas naujų bei naudotų, lengvųjų automobilių pervežimui, taip pat bendradarbiauja su naujų automobilių pardavimo atstovais Lietuvoje. Galime užtikrinti gabenamų automobilių saugumą bei savo darbuotojų profesionalumą, todėl mus renkasi ilgamečiai partneriai.

Jeigu reikalingos autovežio paslaugos, kviečiame susisiekti su UAB „Transadria“, kontaktų skiltyje.