Klauskite
Vardas, Pavardė
El. paštas
Tel.
Klausimas
Trucks, vans, cars and more
(+370) 630 01315
Linava„Linava“ asociacijos narė
Turite klausimų?
Klausti
Kontaktai

UAB „TRANSADRIA“

Gargždupio g. 3A,

LT-96176

Kvietiniai, Klaipėdos rajonas, Lietuva

Tel.: (+370) 630 01315

Pervežimai

UAB „Transadria“ siūlo įvairių krovinių pervežimų tentinėmis priekabomis paslaugas.

Tentinėmis priekabomis dažniausiai transportuojami standartiniai, nebirūs kroviniai, kuriems nereikia papildomų saugumo priemonių. Tokie kroviniai įprastai tiesiog sudedami ir pritvirtinami prie tam skirtų palečių, kurios atitinkamai patalpinamos priekabose.

Krovinių pervežimo paslaugos reikalingos bene visoms prekybinę veiklą vykdančioms bendrovėms. Įmonės įvaizdis bei sėkmė priklauso ne tik nuo pristatytos prekės kokybės, bet ir nuo jos būklės, nuo to, kaip greitai produktas bus pristatytas užsakovui. Tiesa, net pats paprasčiausias transportavimas gali sukelti keblumų, jei jį patikėsite nekompetentingiems asmenims ar net įmonės darbuotojams, kurie nėra pakankamai kvalifikuoti. Gerų vairavimo įgūdžių krovinių pristatymui gali ir nepakakti.

Tolimuose reisuose, pervežant krovinius pasitaiko kuriozinių ir net pavojingų situacijų, todėl nepatyręs vairuotojas gali pristigti gebėjimų reaguoti į padėtį tinkamai. Tokiu atveju iškyla pavojus visam kroviniui, tuo pačiu ir bendradarbiaujančių šalių santykiams, savaime suprantama, patiriami nuostoliai.

UAB „Transadria“ įsipareigoja operatyviai ir saugiai pristatyti užsakovo patikėtą krovinį į nustatytą vietą. Atsakingumas ir pareigingumas – vertybės „užaugintos“ nuo pat mūsų veiklos pradžios 2009-taisiais. Vadovaujamės esminiu principu: sėkminga veikla visada priklauso nuo patenkinto kliento, todėl siekiame ne tik geriausių darbo rezultatų, bet ir aukštų klientų aptarnavimo standartų.

Įmonės automobilių parką sudaro daugiau nei 14 naujesnių nei 5-eri metai vilkikų. Visos transporto priemonės nuolat tikrinamos bei prižiūrimos UAB „Transadria“ mechanikų, nuosavoje serviso bazėje, todėl galėsite būti tikri, kad visų, potencialiai su vilkiku susijusių, grėsmių tikimybė bus sumažinta nuo mažiausios iki jokios.

Pervežame krovinius visoje Lietuvoje bei daugelyje Europos šalių. Pagrindiniai UAB „Transadria“ vykdomi  tarptautiniai maršrutai: Lietuva – Belgija – Olandija – Liuksemburgas – Prancūzija – Ispanija – Portugalija – Švedija – Danija – Suomija – Estija – Latvija – Rusija – Baltarusija – Lenkija – Vokietija. Užsakovui pageidaujant, galime pristatyti krovinius ir į kitas NVS šalis.

Ieškantiems kokybiškų krovinių pervežimo tentinėmis priekabomis paslaugų siūlome pasitikėti patyrusiais ir patikimais UAB „Transadria“ darbuotojais ir įmonės naudojamais automobiliais. Susisiekite su mumis šiandien ir pažadame, kad tai bus puikaus bendradarbiavimo pradžia, kuris truks ilgai bei užtikrintai. Kviečiame susisiekti su mumis nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.