Klauskite
Vardas, Pavardė
El. paštas
Tel.
Klausimas
Trucks, vans, cars and more
(+370) 630 01315
Linava„Linava“ asociacijos narė
Turite klausimų?
Klausti
Kontaktai

UAB „TRANSADRIA“

Gargždupio g. 3A,

LT-96176

Kvietiniai, Klaipėdos rajonas, Lietuva

Tel.: (+370) 630 01315

Skystieji kroviniai

Skystieji kroviniai – vienas pavojingiausių krovinių tipų, todėl jų gabenimo techniniai reikalavimai yra labai aukšti. Siekiame užtikrinti optimalias skystųjų krovinių gabenimo sąlygas, todėl UAB „Transadria“ turi nuosavų specializuotų konteinerių bei cisternų parką.

Skystieji kroviniai išties apima didelį transportuojamųjų prekių spektrą. Tai gali būti maisto produktai, cheminės medžiagos, kuras. Kiekvienas šių krovinių turi būti gabenami, laikantis nustatytų reikalavimų, individualiai pritaikytose cisternose.

Maisto produktai, kuriems taip pat priskiriami ir alkoholiniai gėrimai bei produktai naudojami kaip priedai maisto pramonėje, privalo būti pervežami taip, kad transportavimo metu išlaikytų savo savybes, o pasiekę galutinį tašką būtų tinkami vartojimui bei tolesniam apdorojimui. Rinkdamiesi pervežimo įmonę šiai specifinei krovinių grupei, įsitikinkite, kad kroviniui gabenti skirta skirta technika yra tam specialiai paruošta, tai yra, atitinka reikalingus produktų laikymo ir higienos reikalavimus.

Taip pat, UAB „Transadria“ turi reikalingą įrangą, skirtą transportuoti neutralius, skystus cheminius produktus.

Teikiame ir tank konteinerių (cisternų) nuomos paslaugas. UAB „Transadria“ specializuotų konteinerių ir cisternų parke rasite skirtingoms medžiagoms ar maisto produktams pervežti skirtas talpas – priklausomai nuo krovinio tipo, nustatytų jo laikymo sąlygų – mūsų specialistai parinks tinkamiausią ir pasirūpins pervežimo procesu.

UAB „Transadria“ gali užtikrinti atsakingą požiūrį į gabenamus krovinius, nepriklausomai nuo jų tipo. Visa įmonės turima technika yra tinkamai prižiūrėta, tvarkinga bei atitinkanti visus keliamus reikalavimus. Skystųjų krovinių transportavimas vykdomas tik kvalifikuotų, šio tipo pervežimų specifiką išmanančių specialistų, kurie yra apmokyti adekvačiai reaguoti į bet kokią iškilusią problemą.

Siūlome pasitikėti ilgametę patirtį sukaupusiais profesionalais, kurie puoselėja UAB „Transadria“ iškeltus darbo principus – pristatyti pageidaujamą produktą operatyviai ir saugiai, užtikrinti nepriekaištingą krovininių automobilių techninę būklę, cisternų bei konteinerių kokybę. Prisiminkite, kad labai svarbu pasirinkti patikimą pervežėją, nes priešingu atveju teks susidurti su ypač nemaloniais rezultatais, pradedant sugadintu produktu, baigiant sandorio šalių konfliktais ir, žinoma, nuostoliais.

Jei Jums reikalingos skystųjų krovinių transportavimo paslaugos, kviečiame susisiekti su UAB „Transadria“ atstovais ir pamiršti visus su transportavimu susijusius rūpesčius. Susisiekite su mumis užsukę į kontaktų puslapį.