Klauskite
Vardas, Pavardė
El. paštas
Tel.
Klausimas
Trucks, vans, cars and more
(+370) 630 01315
Linava„Linava“ asociacijos narė
Turite klausimų?
Klausti
Kontaktai

UAB „TRANSADRIA“

Gargždupio g. 3A,

LT-96176

Kvietiniai, Klaipėdos rajonas, Lietuva

Tel.: (+370) 630 01315

Spec. technikos transportavimas

Ar galite įsivaizduoti autostrada riedantį traktorių? O gal ekskavatorių? Pasitaiko, kad kartais tokių „keliautojų“ sutinkame užmiestyje, tačiau pripažinkime – specialioji technika važiuojanti keliais, skirtais keleiviniam transportui, yra paprasčiausias trukdis. Tiesa ta, kad alternatyvų stoka, kartais, galbūt, taupumas, ir verčia jų savininkus išvažiuoti į gatves bei mažesnius kelius. Specialios technikos eksploatavimas ne pagal paskirtį gali būti pavojingas - UAB „Transadria siūlo išbandyti optimalų variantą ir patikėti specialiosios technikos pervežimą profesionalams.

Specialiąją techniką pervežti iš vieno taško į kitą nėra paprasta užduotis. Tam būtinas specialus transportas ir kvalifikuotas personalas. UAB „Transadria“ teikia specialiosios technikos pervežimo paslaugas tam skirtais autovežiais – tokių transporto priemonių turime net penkias, tad prireikus nereikės laukti eilėse ir gauti reikalingą automobilį galėsite greičiau nei įprastai.

Standartinę techniką pervežame puspriekabėmis bei priekabomis, kurių turime net 18, o stambesnių gabaritų technika transportuojama sutvirtintomis platformomis. Negabaritinė specialioji technika vežama atviromis puspriekabėmis. Klientui pageidaujant, autovežį galime paprasčiausiai išnuomoti.

Pasirinkę UAB „Transadrija“ galite būti tikri, kad spec. technika bus pervežta saugiai. Paskirtas specialistas pasirūpins, kad krovinys būtų tinkamai patalpintas ant platformos, saugiai pritvirtintas ir nugabentas pageidaujamu adresu.

Pervežimams naudojame Austrijos gamintojo „Kässbohrer“ autovežius. Užtikriname gerą kiekvienos transportavimo priemonės būklę – prižiūrime technika nuosavoje serviso bazėje, kur atliekame remontą, teikiame plovimo paslaugas. Šiuo metu automobilių parke turime 18 naujesnių nei 5 metai vilkikų.

Bendradarbiaujame su įvairiomis statybinėmis, gerbūvio tvarkymo, kelių tiesimo bendrovėmis, pervežant specialiąją techniką iš vieno objekto į kitą. Taip pat dirbame ir su individualiais asmenimis.

Mūsų tikslas – įvairiapusiškos, aukštos kokybės transporto paslaugos, todėl nuolat atnaujiname žinias, yra keliama darbuotojų kvalifikacija, tobulinama klientų aptarnavimo sistema. UAB „Transadria“ stiprybė ta, kad galime pasiūlyti optimalų kainos ir profesionalių paslaugų santykį.

Ieškodami patikimo specialiosios technikos pervežėjo, įsitikinkite, kad kreipiatės į kvalifikuotą paslaugą teikiantį asmenį ar įmonę, nes mėgėjiškas panašios technikos transportavimas gali baigtis ne tik turto apgadinimu, bet ir rimtesnėmis problemomis. Nerizikuokite netekti brangios technikos - kviečiame susisiekti su mumis nurodytais kontaktais ir pasitikėti profesionalais.