Klauskite
Vardas, Pavardė
El. paštas
Tel.
Klausimas
Trucks, vans, cars and more
(+370) 630 01315
Linava„Linava“ asociacijos narė
Turite klausimų?
Klausti
Kontaktai

UAB „TRANSADRIA“

Gargždupio g. 3A,

LT-96176

Kvietiniai, Klaipėdos rajonas, Lietuva

Tel.: (+370) 630 01315

Technine pagalba kelyje

Reikia pripažinti, kad bent kartą gyvenime dėl vienos ar kitos priežasties tenka kreiptis į techninės pagalbos kelyje centrą. Dažniausiai pasitaikančios problemos – sprogusi padanga, nežinomas automobilio gedimas.

Kai išvykstame į tolimą kelionę, retai susimąstome apie kelyje tykančius pavojus. Tiesa saugus vairavimas ne visada gali nuo jų apsaugoti – avarinės situacijos gali kilti ir atsiradus netikėtam transporto priemonės gedimui, ar susidūrus su kitu, ne tokiu atsargiu vairuotoju. Kai nepavyksta rasti pagalbos artimųjų ar draugų tarpe, patikėkite savo problemą išspręsti mums.

UAB „Transadria“ turi 24 valandas per parą budintį evakuatorių, kuris atvyks į bet kurią vietą Klaipėdoje ir visoje vakarų Lietuvoje. Avarijos ar kitu atveju, kai mašina nebegali važiuoti,  nugabensime sugedusį automobilį  pageidaujamu adresu.

Taip pat dažnai pasitaiko, kad sprogus padangai vairuotojas nėra pajėgus pats nuimti ratą ir ją pakeisti, kuriozinėmis situacijomis kai kurie vairuotojai atsarginės padangos tiesiog neturi. Tokiais atvejais greitas ir patikimas sprendimas – techninės pagalbos kelyje paslaugos.

Viena iš rečiau pasitaikančių problemų, dėl kurios prireikia profesionalų pagalbos – netinkamo transporto priemonei kuro įpylimas į baką. Jei pastebėjote savo klaidą iš karto, geriausia automobilio variklio neužvesti ir tuoj pat kreiptis į UAB „Transadria“ techninės pagalbos centrą. Specialistai kuo skubiau atvyks į nurodytą vietą ir išsiurbs kurą iš bako. Ypač rizikinga tęsti kelionę, kai automobilio sistemoje yra netinkamo kuro – variklis gali būti pažeistas negrįžtamai, tada teks susitaikyti su rimtesnėmis pasekmėmis nei sugaištas laikas.

Avarinis automobilio užvedimas – dar viena UAB „Transadria“ teikiama paslauga. Retas vairuotojas žino, kad kai bandoma užvesti transporto priemonę prijungus prie kito automobilio akumuliatoriaus, iš tiesų kyla nepageidaujamų įtampos šuolių rizika. Tai reiškia, kad galite paprasčiausiai sugadinti elektros sistemos valdymo blokus.

Techninė pagalba kelyje bene labiausiai reikalinga šaltuoju metų laiku. Žiemą padidėja tiek avarinių situacijų, tiek problemų užvedant automobilius tikimybė.

UAB „Transadria“ pasirūpins visomis su Jūsų transporto priemone iškilusiomis negandomis – 24 valandas per parą, o pervežamų krovinių svoris siekia 7 tonas. Mūsų komandoje dirba tik kvalifikuoti ir profesionalūs žmonės, todėl užtikriname, kad išspręsime problemas taupydami Jūsų laiką ir lėšas.

UAB „Transadria“  nuvežimo ir saugojimo įkainiai, Plungės rajono ir Rietavo savivaldybės, pagal sutartį NR. 30-ST2-101-(5.39)

Nuvežimo įkainis, eurais su PVM Saugojimo vienos paros įkainis, eurais su PVM

Transporto priemonės iki 3.5 t

121,00 6,05
Transporto priemonės virš 3.5 t 121,00 18.15

 

Automobilių saugojimo aikštelės adresas: Stoties g 7F, LT-90115, Plungė, Lietuva