Klauskite
Vardas, Pavardė
El. paštas
Tel.
Klausimas
Trucks, vans, cars and more
(+370) 630 01315
Linava„Linava“ asociacijos narė
Turite klausimų?
Klausti
Kontaktai

UAB „TRANSADRIA“

Gargždupio g. 3A,

LT-96176

Kvietiniai, Klaipėdos rajonas, Lietuva

Tel.: (+370) 630 01315

Visos nuomos sąlygos

AMŽIAUS APRIBOJIMAI: Nera

NUOMOS KAINA: Nuomos kaina skaičiuojama pagal parų skaičių, išskirtinais atvejais - pagal nuvažiuoto kilometražo skaičių. Minimalus nuomos laikotarpis - 24 valandos, skaičiuojamas nuo automobilio pasiėmimo iš nuomos punkto ar pristatymo vietos. 
Į kainą įtraukta: pilnas draudimo paketas, PVM mokestis mokamas, pagal Lietuvos Respublikos galiojančius įstatymus. Nuomos kaina priklauso nuo pasirinktos automobilio grupės. Keliaujant į užsienį visuomet reikia informuoti įmonę apie planuojamą maršrutą ir kartais dėl didelio planuojamo kilometražo gali būti padidinta nuomos kaina.

APMOKĖJIMAS: Nuomininkas už nuomą gali atsiskaityti grynais, pavedimu, debetine ar kreditine mokėjimų kortele. Priimamos VISA (VISA ELECTRON) ir MASTER CARD (MAESTRO) kortelės.

Nuomojantis privaloma turėti kreditinę kortelę VISA ar MASTERCARD, kurioje autorizuojama pinigų suma numatomai nuomos ir frančizės sumai. Kreditinėje kortelėje turi būti pakankamai lėšų, kad padengtų visus nuomos mokesčius. Jei transporto priemonę nuomojasi įmonė, būtina iš anksto pateikti garantinį raštą su oficialiu registracijos pažymėjimu ne vėliau kaip vieną dieną iki transporto nuomos pradžios.

DRAUDIMAS: Visos transporto priemonės yra apdraustos pirvalomuoju civilinės atsakomybės bei KASKO draudimais. Nuomojantis lengvąjį automobilį atsakomybė: draudiminio įvykio atveju – nuo 300 Eur iki 579 Eur; vagystės atveju – 10 proc. automobilio vertės. Nuomojantis prabangios klasės automobilį atsakomybė: draudiminio įvykio atveju – nuo 600 Eur iki 900 Eur; vagystės atveju – 15 proc. automobilio vertės.
Nuomojantis 8 vietų mikroautobusą: draudiminio įvykio atveju – nuo 440 Eur iki 868 Eur; vagystės atveju – 10 proc. automobilio vertės.

Galimas papildomas draudimas lengvajam automobiliui: Dalinis draudimas + 8 Eurai už parą, asmeninė atsakomybė (Franšizė) iki 300 Eurų, Pilnas draudimas + 10 Eurų už parą, asmeninė atsakomybė (Franšizė) iki 60 eurų.

Mikroautobusams galimas papildomas draudimas: Dalinis draudimas + 8 Eurai už parą, asmeninė atsakomybė (Franšizė) iki 300 Eurų, Pilnas draudimas + 10 Eurų už parą, asmeninė atsakomybė (Franšizė) iki 60 Eurų.

NUOMININKO ATSAKOMYBĖ AVARIJOS, NELAIMĖS METU: Įvykus draudiminiam įvykiui nuomininko atsakomybė numatyta fračizės dydžiu. Jei įvyksta nedraudiminis įvykis – nuomininkas atsako pilnai už įmonei UAB „Transadria“ ir kitiems įvykio dalyviams padarytą žalą.

Išsinuomuotu automobiliu draudžiama:

 1. Verstis, vykdyti keleivių pervežimo paslaugas už atlygį;
 2. Stumti ar vilkti kitą automobilį ar transporto priemonę;
 3. Pervežti prekes, pažeidžiant muitinės taisykles ar kitu nelegaliu būdu;
 4. Vairuoti ar leisti vairuoti asmeniui, apsvaigusiam nuo alkoholio, narkotinių medžiagų, vaistų;
 5. Dalyvauti automobilių lenktynėse ar ruoštis joms;
 6. Važiuoti ne keliais arba netinkamose automobiliui važiuoti vietose.

Nuomininkas ir bet kuris kitas įgaliotas transporto priemonės vairuotojas privalo padaryti viską, kad apgintų Nuomuotojo ir Nuomuotojo draudimo bendrovės interesus eismo įvykio nuomos laikotarpio metu:

 1. Sužinoti eismo įvykyje dalyvavusių asmenų ir liudininkų pavardes, adresus ir jų telefono numerius, draudimo kompanijos pavadinimą ir poliso numerį, transporto priemonių kurios dalyvavo įvykyje markę, modelį ir valstybinius numerius; Eismo įvykio vietoje neprisiimti nei kaltės, nei atsakomybės trečiųjų asmenų atžvilgiu; Nepalikti automobilio be priežiūros, nepasirūpinus jo saugumu; Nedelsiant pranešti policijai apie eismo įvykį ir nepalikti įvykio vietos, negavus policijos leidimo ir pažymos;
 2. Telefonu, raštu per 24 h pranešti UAB „Transadria“ darbuotojams apie atsitikusį eismo įvykį;
 3. Pagal nuomos sutartyje nurodytose bendrosiose sąlygose, nuomininkas atsako už atomobiliui padaryta žalą;
 4. Jeigu įvykis NE DRAUDIMINIS, visa atsakomybė tenka Nuomininkui.

VAIRAVIMO APRIBOJIMAI: Mūsų nuomojamomis transporto priemonėmis galima naudotis visoje Europos Sąjungos teritorijoje be jokių apribojimų, tačiau apie išvykimą už Lietuvos ribų privaloma išanskto informuoti įmonę UAB „Transadria“. 
Draudžiama vykti į Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos teritorijas su UAB „Transadria“ nuomojamomis transporto priemonėmis apie tai išanksto neinformavus, išskyrus atvejus, jei transporto priemonė nuomojama su UAB „Transadria“ vairuotoju.

DEGALAI: Į transporto priemonės nuomos kainą nėra įskaičiuoti degalai. Automobilis išnuomojamas pilnu degalų baku ir klientas turi grąžinti automobilį taip pat pilnai užpildytu degalų bakų. Jei klientas grąžina automobilį ne pilnu baku, jam bus taikomas degalų užpildymo mokestis. Išsamesnės informacijos teiraukitės nuomos biure.

TRANSPORTO PRIEMONĖS PRISTATYMAS / PAĖMIMAS: UAB „Transadria“ siūlo transporto priemonių pristatymą ir paėmimą iš viešbučių, oro uostų ir kitų pageidaujamų vietų. Pristatymas/ Paėmimas bus atliktas per +/- 1,5 valandos nuo Jūsų nurodyto pristatymo/ paėmimo laiko rezervacinėje sistemoje. Tai priklauso ir nuo esamų eismo sąlygų, piko valandų. Pristatymas/paėmimas Klaipėdos mieste pageidaujamu adresu yra nemokamas darbo dienomis ir darbo valandomis. Ne darbo valandomis, savaitgaliais ir švenčių dienomis ar transporto priemonės pristatymas Klaipėdos apylinkėse, gali būti skaičiuojamas papildomas nuo 15 Eur mokestis pagal išankstinį susitarimą. Kituose Lietuvos ar Pabaltijo šalių miestuose ši paslauga teikiama pagal išansktinį susitarimą už papildomą mokesti, atitinkamai pagal kelionės, degalų, eksplotavimo išlaidas. Išsamesnės informacijos teiraukitės nuomos biure.

PAPILDOMI MOKESČIAI: Automobilio registracijos dokumentus, techninį pasą, draudimo polisą privaloma grąžinti transporto priemonės sutartyje nurodytu laiku ir vietoje. Bauda už negrąžintus dokumentus - nuo 200 Eur, atitinkamai pagal dokumentų išdavimo įkainius transporto priemonių registravimo įstaigose. Kitu atveju Jūs turite galimybę dokumentus išsiųsti per siuntinių tarnyba. Tuo atveju Jūsų nuomos laikas tęsiamas iki tos dienos kol UAB „Transadria“ atgauna automobilio dokumentus. UAB „Transadria“ nuomojamose transporto priemonėse rūkyti griežtai draudžiama. Pažeidus šią nuostatą taikomas automobilio valymo mokestis - nuo 50 Eur, remiantis automobilių salonų valymo įkainiais.

Eismo taisyklių pažeidimų administravimo mokestis – 20,00 Eur (Klientas privalo laikytis Lietuvoje patvirtintų kelių eismo taisyklių. Esant kelių eismo taisyklių pažeidimui, gauname užklausą iš Policijos ir pateikiame visus duomenis apie asmenį, kuris nurodytu laikotarpiu naudojosi nuomojamu automobiliu). Pažeidimo administravimo mokestis yra taikomas kiekvieno eismo įvykio ar parkavimosi pažeidimo administravimui.

Automobilio pažeidimo administracinis mokestis 20 Eur.

Automobilis, mikroautobusas išnuomojamas pilnu baku kuro, jei nuomininkas grąžina su mažiau kuro yra taikomas 15 Eur kuro papildymo mokestis ir papildymo kuro kaštai.

Rezervuojant automobilį mokamas 50 EUR rezervacijos mokestis, kuris išsiskaičiuoja iš automobilio nuomos sumos. Atsisakius automobilio, rezervacijos mokestis negrąžinamas.

Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 1000 Eur bauda.

Kilometražo apribojimai: Lengvąjį automobilį nuomojant nuo 1-3 dienų leidžiama nuvažiuoti Lietuvos teritorijoje 500 km per dieną, nuomojant daugiau negu 3 dienas kilometražas neribojamas. Važiuojant už Lietuvos teritorijos ribų, kilometražas ribojamas 500 km per dieną. Už kiekvieną viršytą kilometrą imamas 0,10 Eur mokestis. Mikroautobusams leidžiama nuvažiuoti 500 km per parą. Už kiekvieną viršytą kilometrą imamas 0,10 Eur mokestis.

Transporto priemonės grąžinimas nesutartoje vietoje: Jei palikote transporto priemonę kitoje vietoje, nei buvote nurodę nuomos sutartyje ir apie tai neinformavote UAB „Transadria“ darbuotojų, papildomai prie nuomos kainos bus priskaičiuojamas nuo 30 Eur. mokestis už palikimą nesutartoje vietoje, arba pagal patirtas UAB „Transadria“ darbuotojo išlaidas transporto priemonės paėmimui. Jei transporto priemonė grąžinama vėliau, nei nustatytu laiku (vėluojama daugiau nei 2 val.), klientas privalo sumokėti už papildomą nuomos parą.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

 • Navigacinė įranga TomTom Go (GPS) - 6 Eur. už parą.
 • Dviračių laikiklis THULE Free Way - 5 Eur. už parą.
 • Vaikiška kėdutė MAXI Cosi – vienkartinis 15 Eur. mokestis.